pracownicze.com.pl

Dlaczego warto korzystać z samodzielnych mieszkań,
kiedy masz do zakwaterowania pracowników?

Jako dobry szef, chcesz dla swoich pracowników jak najlepiej. Jednak na pewno łapiesz się na tym, że nie wszystko jesteś w stanie dostrzec i przewidzieć. Jedną z błędnych ocen przedsiębiorców jest to, że pracownikom delegowanym do innych miast do pracy, wszystko jedno jest czy kwaterowani są w hotelach czy hostelach. My jednak wiemy, na podstawie opinii naszych gości, że ogromnie chwalą sobie oni przebywanie w mieszkaniach samodzielnych.

Jakie są korzyści z kwaterowania pracowników w samodzielnych mieszkaniach?

Niewątpliwym atutem wyboru takiego rozwiązania jest niska cena oraz dogodna lokalizacja. Samodzielne mieszkania znajdują się w różnych dzielnicach miasta i można wybrać te, które będą najbliżej lokalizacji zlecenia.

Mieszkania samodzielne są w pełni wyposażone. Oznacza to nierezygnowanie z tego, do czego każdy z nas jest przyzwyczajony we własnym domu. To także łatwy dostęp do kuchni i łazienki, a nie długie czekanie na swoją kolej, gdy przyjezdnych gości jest zbyt wielu. Pracownikom zależy na czasie. Chcą się dobrze wyspać, zjeść coś przed rozpoczęciem pracy, zapakować sobie drugie śniadanie i ogarnąć się szybko przed wyjściem.

Mieszkania, które oferujemy są dwu-, trzy-, cztero- i pięcioosobowe. Oznacza to, że każdy może podjąć decyzję z kim chce dzielić nocleg. Nie dochodzi do „upychania” w lokalach osób, którym ciężko się ze sobą dogadać. Pracować wspólnie to jedno, odpoczywać po pracy, to drugie i nie mniej ważne.

Wraz z takim rozwiązaniem, podarujesz swoim pracownikom również komfort psychiczny, bo nikt z naszej ekipy nie będzie wchodził do mieszkań podczas wynajmu. Twoi podwładni otrzymują klucze i mogą ze spokojną głową zostawić swoje rzeczy w kwaterze, a nie martwić się o to, że obsługa ingeruje w pokoje. Nie jest to nic przyjemnego zwłaszcza w czasie wielomiesięcznego przebywania poza domem.

Ostatnią, choć nie jedyną korzyścią, którą moglibyśmy tu przytoczyć jest fakt, iż w dobie panujących obostrzeń i zagrożenia, Twoi pracownicy nie będą narażeni na kontakt z osobami trzecimi. Będą pozostawali w swoim, niezbędnym gronie. A przed każdym wynajmem, mieszkania są przez nas sprzątane i dezynfekowane, by zachowane zostały wszelkie środki ostrożności.

Pamiętaj o tym, że zdrowi pracownicy, o których się dba, pracują dużo bardziej efektywnie, dlatego pozytywy z powyższego rozwiązania są obopólne. Dowiedz się o cenę za wynajem lokali pod nr tel: 669-670-970 lub 502-3012-129.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ

48 669-670-970
48 502-312-129
48 695-781-861 - serwis

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek 8:00 - 22:00
sobota, niedziela 10:00 - 18:00