NOCLEGI PRACOWNICZE

MIASTO ŁÓDŹ

Szukasz sprawdzonych, bezpiecznych i dobrze wyposażonych kwater pracowniczych w Łodzi, w których Twoi pracownicy odpoczną po pracy? Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz elastyczne warunki współpracy.

+48 669-670-970
+48 502-312-129

Noclegi pracownicze i kwatery robotnicze w Łodzi

pracownicze.com.pl

Jeśli poszukujesz noclegów albo kwater pracowniczych na terenie Łodzi dla pracowników Twojej firmy zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zajmujemy się wynajmem mieszkań pracowniczych w Łodzi, a nasza oferta skierowana jest do firm. Nie obsługujemy osób prywatnych.

Jeśli twoja firma prowadzi prace wyjazdowe np. prace budowlane, produkcyjne, prace inżynieryjne, roboty porządkowe albo chcesz wysłać pracownika w delegację służbową do Łodzi to nasza oferta będzie dla ciebie.

Oferujemy dobrze wyposażone, korzystanie zlokalizowane, a przede wszystkim tanie kwatery pracownicze
w Łodzi. Nasza baza noclegowa to kwatery dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe, pięcioosobowe oraz sześcioosobowe.

PRACOWNICZE.COM.PL

Dbamy o komfort naszych Klientów

Decydując się na współpracę z nami i na skorzystanie z oferty kwater i noclegów pracowniczych na terenie Łodzi, Poznania czy Warszawy możesz być pewny, że:

Oferujemy dobrze wyposażone kwatery pracownicze
w różnych lokalizacjach, zapewniających swobodny dojazd do miejsca pracy na terenie poszczególnych miast.

Gwarantujemy wyposażenie lokali: łazienki z prysznicami oraz pralką, kuchnia: piecyki, kuchenki mikrofalowe, czajniki, lodówki. Ponadto w kwaterach telewizory, radio, dostęp do Internetu WIFI, gry planszowe, karty itp.

Dbamy o bezpieczeństwo w lokalach. Stosujemy dodatkowe środki zapobiegawcze w związku z koronawirusem.

Zarezerwuj noclegi: 669-670-970 / 502-312-129

Zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wspólnie znajdziemy najlepszą ofertę noclegów dla Twoich pracowników.

Wyposażenie lokali:

Kuchnie z mikrofalówkami, lodówkami, czajnikami, piecykami

Wyposażenie niezbędne do swobodnego funkcjonowania, możliwość przygotowania posiłków oraz ich przechowywania.

Łazienki z prysznicami, pralki 

Zapewniamy sanitariat w dobrym standardzie, prysznic, zachowanie higieny oraz bezpieczeństwo sanitarne dla każdego naszego Klienta. Zachowanie higieny i czystości oraz możliwość prania i odświeżenia ubrań na miejscu - nie trzeba szukać pralni i martwić się zabrudzonymi rzeczami.

Telewizory LED, TV-SAT, Internet, gry karciane i planszowe

Możliwość oglądania ulubionych programów, filmów, seriali oraz wiadomości po dniu pracy. Korzystanie z dostępu do Internetu WIFI - wyszukiwanie informacji, oglądanie filmów, słuchanie muzyki, a przede wszystkim dostęp do komunikatorów internetowych
i kontakt z rodziną oraz bliskimi.
Dbamy także o odpowiednią, przyjazną atmosferę i dobry klimat w kwaterach pracowniczych, po pracy mieszkańcy mogą spędzić czas na rozrywce, relaksie
i odpoczynku.

Ogrzewanie centralne

Komfortowe warunki mieszkaniowe, wygoda użytkowania i przebywania
w kwaterze. Zapewniamy niemal bezobsługowe ogrzewanie lokali. Przytulne
i ciepłe mieszkanie zapewnia lepsze warunki do odpoczynku po pracy.

Zapytaj o cenę

Kolejną korzyścią będzie niewielki koszt wynajmu kwater robotniczych - nasze noclegi pracownice są tanie, jesteśmy
w stanie zaoferować konkurencyjne ceny, a jednocześnie zapewniamy bardzo dobry standard lokali i dbamy
o bezpieczeństwo naszych gości.

Ceny już od 20 zł + 8 % VAT

Kwatery pracownicze na miarę Twoich potrzeb

Ponieważ nasze kwatery rozlokowane są w różnych dzielnicach Łodzi, zapewniona jest pełna infrastruktura niezbędna do sprawnego przemieszczania z miejsca noclegu do pracy i z powrotem. W pobliży naszych lokali pracowniczych znajdują się liczne sklepy, przystanki komunikacji publicznej, lokale gastronomiczne oraz wiele atrakcji.

Naszym klientom zapewniamy ponadto dostęp do informacji na temat okolicznych atrakcji, najważniejszych miejsc np. dostęp do przychodni, apteki czy stacji benzynowej. W naszych mieszkaniach na terenie Łodzi pracownicy znajdą przydatne informacje, które będą zawsze pod ręką i ułatwią oraz uatrakcyjnią pobyt.

pracownicze.com.pl

W dzisiejszych czasach oczywiste jest, że wielu pracowników wykonuje prace poza biurem, w różnych częściach kraju. W związku z tym istnieje potrzeba zagwarantowania pracownikom noclegów w kwaterach pracowniczych albo hotelach dla pracowników. Jeśli twoi pracownicy co jakiś czas wyjeżdżają w delegację do Łodzi albo też przebywają w mieście przez dłuższy czas w związku z pracą zawodową koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą noclegów pracowniczych w Łodzi. 

Szukając noclegów dla pracowników pamiętaj, aby zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych aspektów. Przede wszystkim pamiętaj o znalezieniu dogodnej lokalizacji kwater pracowniczych, tak aby pracownicy mogli w łatwy
i szybki sposób przemieszczać się pomiędzy kwaterą, a miejscem pracy. Druga ważna sprawa to standard lokali - przykładamy szczególną wagę do tego, aby w naszych kwaterach w Łodzi, ale też w kwaterach pracowniczych
w Poznaniu czy Warszawie, mieszkańcy mieli zapewnione godne i dobre warunki mieszkaniowe.

W naszych kwaterach pracowniczych pracownicy znajdą wszelkie niezbędne wyposażenie, ale też udogodnienia ułatwiające przebywanie w mieszkaniu. Istotne jest, aby w lokalach dla pracowników znaleźć można było odpowiednią ilość łóżek w stosunku do powierzchni lokalu, sprzęty kuchenne tj. lodówki, kuchenki mikrofalowe, piecyki czy czajniki elektryczne. Ponadto niezmiernie ważny jest standard łazienek (w tym prysznice) oraz toalet, w tym ich odpowiednia liczba. W kwaterach w Łodzi oferowanych przez pracownicze.com.pl pracownicy mają do dyspozycji także duże telewizory, radia, dostęp do Internetu WIFI, pralki, karty do gry oraz gry planszowe. 

Dołącz do grona naszych Klientów

Naszym celem jest wynajem noclegów pracowniczych z prawdziwego zdarzenia
w atrakcyjnych cenach. Chcemy, aby nasi Klienci czuli się w mieszkaniach dobrze, mogli spokojnie odpocząć po ciężkim dniu pracy, obejrzeć film, posłuchać muzyki, zjeść dobry posiłek i komfortowo się wyspać, aby kolejnego dnia mogli udać się do miejsca pracy wypoczęci i zrelaksowani.

Pewność, bezpieczeństwo, czas.

Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest lokalizacja kwater pracowniczych, dlatego też na terenie Łodzi oferujemy lokale w całym mieście. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze i najbardziej dogodne warunki lokalowe dla pracowników.

Noclegi pracownicze w Łodzi

Nasza oferta jest przemyślana i dostosowana do potrzeb różnego rodzaju Klientów. Pomagamy w wyborze korzystnej lokalizacji kwatery pracowniczej oraz chętnie udzielamy odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Noclegi pracownicze zlokalizowane są w różnych częściach miasta, tak abyśmy byli
w stanie zapewnić dostęp do komunikacji miejskiej i dać możliwość łatwego i szybszego przemieszczania się do i z miejsca pracy.

Wysoką wagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa i higieny, szczególnie w dobie koronawirusa. W związku z tym podejmujemy szereg działań profilaktycznych oraz zaradczych, aby minimalizować lub wręcz eliminować ryzyka związane z obecnymi zagrożeniami epidemicznymi. 

Zadzwoń już dzisiaj.

Jeśli szukasz kwater robotniczych (noclegów pracowniczych) na terenie Łodzi to nasza oferta jest dla Ciebie. Dobra cena, przyjazna obsługa i zapewnione odpowiednie wyposażenie lokali. Jakość naszej oferty potwierdza fakt, że wiele firm zostaje z nami na dłużej jako stali Klienci.

Wystawiamy faktury VAT, a współpraca z nami jest elastyczna i przejrzysta. Zależy nam, aby zaoferować najlepsze warunki cenowe oraz lokalowe każdemu Klientowi. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ

48 669-670-970
48 502-312-129
48 695-781-861 - serwis

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek 8:00 - 22:00
sobota, niedziela 10:00 - 18:00