NOCLEGI PRACOWNICZE

MIASTO POZNAŃ

Oferujemy odpowiednio wyposażone i dogodnie zlokalizowane lokale noclegowe na terenie Poznania. Naszą ofertę kierujemy
do firm i ekip pracowniczych. Serdecznie zapraszamy!

+48 669-670-970
+48 502-312-129

Noclegi pracownicze i kwatery robotnicze w Poznaniu

pracownicze.com.pl

Z myślą o pracownikach delegowanych do pracy na terenie Poznania i okolic przedstawiamy ofertę najmu kwater pracowniczych oraz noclegów pracowniczych dla firm.
Nie obsługujemy osób prywatnych.

Jeśli pracownicy Twojej firmy prowadzą prace w delegacji np. prace produkcyjne, budowlane, wykończeniowe, inżynieryjne albo roboty porządkowe na terenie Poznania i szukasz dla nich noclegów - zadzwoń i skorzystaj z naszej oferty.

Nasze noclegi pracownicze to kwatery dwuosobwe, kwatery trzyosobowe, kwatery czteroosobowe oraz kwatery pięcioosobowe rozlokowane w różnych częściach Poznania. Zapewnia to dogodny dojazd do i z miejsca pracy.

PRACOWNICZE.COM.PL

Noclegi pracownicze

Decydując się na skorzystanie oferty kwater i noclegów pracowniczych na terenie Poznania możesz być pewny, że:

Posiadamy odpowiednio wyposażone kwatery pracownicze w różnorodnych lokalizacjach, co zapewni pracownikom swobodny i szybko dojazd do miejsca pracy i powrót do kwater.

Zapewniamy wyposażenie kwater w: łazienki z prysznicami oraz pralką, kuchnia: piecyki, kuchenki mikrofalowe, czajniki, lodówki. Ponadto w kwaterach znajdują się telewizory, radio, dostęp do Internetu WIFI, gry planszowe, karty itp.

Przykładamy wagę do bezpieczeństwa i higieny
w lokalach. Stosujemy środki zapobiegawcze
w związku z koronawirusem.

Zarezerwuj noclegi: 669-670-970 / 502-312-129

Zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wspólnie znajdziemy najlepszą ofertę noclegów dla Twoich pracowników.

Wyposażenie kwater pracowniczych:

Kuchnie z mikrofalówkami, lodówkami, czajnikami oraz piecykami

Zapewniamy Twoim pracownikom wyposażenie niezbędne do swobodnego zamieszkiwania w kwaterach. Mają możliwość przygotowania posiłków oraz ich przechowywania bez obaw o brak miejsca czy sprzętów AGD.

Łazienki z prysznicami, pralki 

Zapewniamy sanitariat o odpowiednim standardzie (w tym prysznic), zachowanie higieny oraz bezpieczeństwo sanitarne dla każdego naszego Klienta. Możliwość prania
i odświeżenia ubrań na miejscu - nie trzeba szukać pralni i martwić się zabrudzonymi rzeczami.

Telewizory LED, TV-SAT, Internet, gry karciane i planszowe

Lokatorzy mają możliwość korzystania z telewizorów - ulubione seriale, filmy czy programy są w zasięgu pilota. Ponadto oferujemy dostęp do Internetu WIFI - dzięki temu wolny czas można spędzić surfując po Sieci, ale przede wszystkim utrzymywać kontakt z rodziną i bliskimi dzięki komunikatorom internetowym. A dla osób lubiących różnego rodzaju gry - udostępniamy karty oraz gry planszowe, aby móc się zrelaksować i uprzyjemnić przebywanie w kwaterze pracowniczej.

Centralne ogrzewanie

Komfort przebywania w naszych kwaterach to także zamontowane w nich centralne ogrzewanie zapewniające odpowednie warunki mieszkaniowe i brak potrzeby palenia
w piecu czy dogrzewania kwatery innymi źródłami ciepła. 

Sprawdź ceny

Przekonaj się, że niewielki koszt wynajmu kwater robotniczych jest możliwy przy zachowaniu dobrego standardu lokalu. Jeśli noclegi pracownicze w Poznaniu - to u nas!

Ceny już od 20 zł + 8 % VAT

Noclegi pracownicze dla firm w Poznaniu


Oferowane przez nas kwatery rozmieszczone są w różnych dzielnicach Poznania, dzięki czemu zapewniona jest możliwość sprawnego przemieszczania się z miejsca noclegu do pracy i z powrotem. W pobliżu kwater pracowniczych znajdują się sklepy, przystanki komunikacji publicznej, lokale gastronomiczne oraz różnrorakie atrakcje.

Naszym klientom chcemy zapewnić dostęp do informacji na temat pobliskich atrakcji, ważnych z punkt widzenia pracownika miejsc np. przychodnie, apteki czy stacje benzynowe. W naszych kwaterach na terenie Poznania Twoi pracownicy znajdą przydatne informacje ułatwiające pobyt i odnalezienie się w okolicy oraz w mieście.

pracownicze.com.pl

Od wielu lat wiadomo, że prcownicy wykonują prace będąc poza biurem w różnych częściach kraju lub zagranicą. Dlatego też istnieje potrzeba, aby firmy zapewniły pracownikom noclegi w kwaterach lub hotelach pracowniczych. Jeśli pracownicy Twojej firmy wyjeżdżają w delegacje do Poznania i będą tutaj pracować (także przez dłuższy czas) koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą noclegów pracowniczych w Poznaniu.  


Znalezienie noclegu dla pracowników wydaje się być łatwym zadaniem. To jednak pozory, bo spotkać się można z róznorakimi problemami, a nawet rozczarować, jeśli nie sprawdzi się od razu kilku rzeczy. Pamiętaj o najważniejszych kwestiach, o które warto zapytać i zwrócić na nie uwagę: lokalizacja kwater pracowniczych, wyposażenie kwater i warunki panujące w tych lokalach, ilość osób, jaka jest przyjmowana do danej kwatery, ilość łazienek i toalet, dostęp do kuchni i sprzętów AGD, dostępność elementów takich jak udogodnienia w postaci prali, telewizora, radia, itp. Istotny jest też stan sanitarny oferowanych lokali czy mieszkań dla pracowników. 

Dobra lokalizacja, odpowiedni dobór kwatery to komfort podróżowania pomiędzy miejscem noclegu, a miejscem pracy. To istona dla pracowników sprawy, którzy każdego dnia będą musieli pokonywać taką trasę. Liczy się tu wygoda i czas. Pomagamy Klientom wybrać najlepszą lokalizację z naszej oferty.

Druga ważna sprawa to standard lokali - przykładamy szczególną wagę do tego, aby w naszych kwaterach
w Poznaniu, ale też w kwaterach pracowniczych w Łodzi czy Warszawie, mieszkańcy mieli zapewnione godne
i dobre warunki mieszkaniowe.

Zapewnaimy w naszych kwaterach pracowniczych wszelkie niezbędne wyposażenie, ale i udogodnienia ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Ważne jest, aby w lokalach dla pracowników zapewniona była odpowiednia ilość łóżek w stosunku do metrażu lokalu, sprzęty AGD w kuchni tj. lodówki, kuchenki mikrofalowe, piecyki oraz czajniki elektryczne. Ponadto dostęp do odpowiedniej ilości toalet, łazienki z prysznicem i umywalek. W kwaterach w Poznaniu oferowanych przez pracownicze.com.pl pracownicy mają do dyspozycji telewizory, radia, dostęp do Internetu WIFI, pralki, karty do gry oraz gry planszowe. 

Zostań naszych stałym Klientem

Nasz cel to wynajem kwater oraz noclegów pracowniczych o odpowiednim standardzie
w atrakcyjnej cenie. Chcemy, aby pracownicy Twojej firmy zamieszkali w dobrych i przyjaznych warunkach, gdzie będą mogli spokojnie odpocząć po ciężkim dniu pracy, obejrzeć serial, posłuchać muzyki, zjeść dobry posiłek i komfortowo się wyspać i sprawnie dotrzeć do miejsca wykonywanej pracy.

Zapytaj o cenę, zaskoczymy cię

Z doświadczenia wiemy jak istotnym elementem poszukiwania kwater pracowniczych jest ich cena. Dlatego chcemy zaoferować bardzo dobre kwatery
w naprawdę atrakcyjnej cenie.
Zadzwoń i przekonaj się jeszcze dzisiaj.

Kwatery pracownicze w Poznaniu

Jeśli poszukujesz kwater i noclegów robotniczych (pracowniczych) w Poznaniu, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Atrakcyna cena, przyjazna obsługa i dobry standard lokali dla pracowników firm. Wiele firm to nasi stali Klienci, a to potwierdza jakość świadczonych przez nas usług. 

Wystawiamy faktury VAT. Zależy nam, aby zaoferować najlepsze warunki cenowe oraz lokalowe każdej firmie i jej pracownikom. 

Dużą wagę przykładamy do spraw bezpieczeństwa i higieny, szczególnie w czasie koronawirusa. Dlatego podejmujemy szereg działań profilaktycznych, aby minimalizować ryzyko związane z obecnie panującymi zagrożeniami epidemicznymi. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ

48 669-670-970
48 502-312-129
48 695-781-861 - serwis

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek 8:00 - 22:00
sobota, niedziela 10:00 - 18:00