KWATERY PRACOWNICZE

MIASTO WARSZAWA

W naszej ofercie znajdziesz kwatery pracownicze znajdujące się w różnych częściach Warszawy. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz odpowiedni standard mieszkań dla pracowników. Poznaj naszą ofertą kwater pracowniczych w Warszawie.

+48 669-670-970

Noclegi pracownicze i kwatery robotnicze w Warszawie

pracownicze.com.pl

Jeżeli potrzebujesz skorzystać z noclegów lub kwater pracowniczych dla pracowników Twojej firmy w Warszawie, zapoznaj się z naszą ofertą. Nasze usługi to wynajmem mieszkań pracowniczych
w Warszawie, a oferta skierowana jest do firm. Nie obsługujemy osób prywatnych.

Jeżeli twoja firma będzie prowadziła prace w terenie np. prace producyjne, roboty budowlane, prace inżynieryjne czy prace porządkowe albo szukasz kwater dla pracowników skierowanych na delegację służbową do Warszawy - zadzwoń teraz!

Nasza oferta to dobrze wyposażone
i dogodnie zlokalizowane, atrakcyjne kwatery pracownicze w Warszawie. Baza noclegowa to kwatery dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe, pięcioosobowe oraz sześcioosobowe.

PRACOWNICZE.COM.PL

Kwatery pracownicze
w dobrej cenie

Zdecyduj się na współpracę z nami i skorzystaj z oferty kwater i noclegów pracowniczych na terenie Warszawy.

Bogato wyposażone kwatery pracownicze
w dogodnych lokalizacjach, zapewniających swobodny dojazd do miejsca pracy na terenie Warszawy.

Wyposażenie lokali to m. in.: łazienki z prysznicami pralki, piecyki, kuchenki mikrofalowe, czajniki, lodówki, telewizory, radio, dostęp do Internetu WIFI, gry planszowe, karty itp.

Dbamy o bezpieczeństwo w kwaterach. Zapewniamy dodatkowe środki ochronne w związku z epidemią.

Zarezerwuj noclegi: 669-670-970 / 502-312-129

Zadzwoń dzisiaj i zapytaj o szczegóły naszej oferty. Wspólnie znajdziemy najciekawsze rozwiązanie. 

Wyposażenie lokali:

Kuchnie z mikrofalówkami, lodówkami, czajnikami, piecykami

W mieszkaniach pracowniczych znajduje się wyposażenie niezbędne do swobodnego funkcjonowania oraz możliwość przygotowania posiłków, a także ich przechowywania.

Łazienki z prysznicami i pralki 

Zapewniamy dostęp w dobrym standardzie do prysznica, a co za tym idzie zachowanie higieny oraz bezpieczeństwo sanitarne dla każdego naszego Klienta. Dbanie o czystość oraz możliwość prania czy odświeżenia ubrań na miejscu - nie ma potrzeby szukać pralni
i martwić się brudnymi rzeczami.

Telewizory LED, TV-SAT, Internet, gry karciane oraz gry planszowe

Lokatorzy mają możliwość oglądania ulubionych programów, filmów, seriali czy też wiadomości po skończonym dniu w pracy. Korzystanie z dostępu do Internetu WIFI - wyszukiwanie informacji, oglądanie filmów, słuchanie muzyki, ale też dostęp do komunikatorów internetowych i kontakt z rodziną i znajomymi.

Dbamy też o przyjazną atmosferę w kwaterach pracowniczych - po pracy mieszkańcy mogą spędzić czas na rozrywce, relaksie i odpoczynku.

Ogrzewanie centralne

Komfortowe warunki mieszkaniowe, wygoda użytkowania i przebywania
w kwaterze. Zapewniamy niemal bezobsługowe ogrzewanie lokali. Przytulne
i ciepłe mieszkanie to lepsze warunki do odpoczynku po pracy.

Zapytaj o cenę

Niewielki, korzystny koszt wynajmu kwater robotniczych
- jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny,
a jednocześnie zapewniamy dobry standard lokali.
Kwatery dla pracowników w Warszawie czekają!

Ceny już od 20 zł + 8 % VAT

Zostań naszym Klientem

Nasza działalność to wynajem noclegów
i kwater pracowniczych z prawdziwego zdarzenia w atrakcyjnych cenach. Chcemy, aby nasi Klienci czuli się w kwaterach dobrze, mogli ze sokojem odpocząć po ciężkim dniu pracy, zjeść posiłek, komfortowo się wyspać, aby następnego dnia udać się do miejsca pracy w pełni sił i z ochotą.

Odpowiednia lokalizacja kwater

Każdego Klienta traktujemy w indywidualny sposób. Dlatego podczas rozmowy chcemy zaoferować najkorzystniejsze rozwiązania oraz tak dobrać lokalizację kwater, aby dojazd do i z miejsca pracy był sprawny i szybki.

Noclegi pracownicze w Warszawie

Nasza oferta jest przemyślana i dostosowana do potrzeb różnego rodzaju Klientów. Pomagamy w wyborze korzystnej lokalizacji kwatery pracowniczej oraz chętnie udzielamy odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Noclegi pracownicze zlokalizowane są w różnych częściach miasta, tak abyśmy byli
w stanie zapewnić dostęp do komunikacji miejskiej i dać możliwość łatwego i szybszego przemieszczania się do i z miejsca pracy.

Wysoką wagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa i higieny, szczególnie w dobie koronawirusa. W związku z tym podejmujemy szereg działań profilaktycznych oraz zaradczych, aby minimalizować lub wręcz eliminować ryzyka związane z obecnymi zagrożeniami epidemicznymi. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ

48 669-670-970
48 502-312-129
48 695-781-861 - serwis

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek 8:00 - 22:00
sobota, niedziela 10:00 - 18:00