pracownicze.com.pl

Jakie masz postanowienia na nowy rok?
Nastaw się na zlecenia z całej Polski!

Nowy Rok to czas zmian. Chcemy zachęcić Cię do poszerzenia działalności na rynek całej Polski. Jeżeli działasz lokalnie, wysyłanie pracowników do innego miasta, może wydawać się trudnym orzechem do zgryzienia. Jednak wcale nie musi tak być, a bardzo duża liczba firm decyduje się na takie posunięcia, bo są one bardzo dochodowe.

Dlaczego nie warto pozostawać na rynku lokalnym?

Okazuje się, że koszty zagwarantowania pracownikom noclegu poza miejscem ich zamieszkania, to nie duża kwota w porównaniu do tego, ile możesz zyskać. Będąc lokalnym przedsiębiorcą, który działa w dość małym mieście, nie masz za dużo zleceń do wyboru. Nawet jeśli teraz jeszcze nie ma na co narzekać, miej świadomość, że w małym rynku zawsze kiedyś pojawia się wysycenie daną usługą. Z kolei, nastawiając się na wykonywanie prac w granicach naszego Państwa, możesz wybierać spośród ogromnej liczby ofert i przekalkulować je tak, by podjąć się realizacji tych najbardziej intratnych.

Korzyści ze zleceń na terenie Polski

Niewątpliwie wygodne jest to, że działając na terenie całego kraju, nie musisz czekać, jak dotąd, że ktoś z okolicy przypomni sobie, że świadczysz dane usługi i z nich skorzysta. Wystarczy, że przejrzysz kilka portali branżowych, gdzie znajduje się tysiące zleceń, które mogą Cię zainteresować. Poświęcając godzinę dziennie, jesteś w stanie wyselekcjonować te, które faktycznie są godne Twojej uwagi. Nie będziesz już musiał brać prac wszystkich, z którymi ktoś się do Ciebie zgłosi.

Ponadto z zapisanymi warunkami realizacji danego przedsięwzięcia nikt nie będzie dyskutował i dokładnie wiesz, czego się podejmujesz. Łatwo też jest rozpatrzeć udział nawet w bardzo dużych, wielomiesięcznych zleceniach, w których poszukiwani są wykonawcy, np. w przetargach na budowę czy remont szpitali, szkół, urzędów. Jakie jest prawdopodobieństwo, że taka fucha trafi się w Twojej okolicy, a o ile dużo częściej dzieje się to w całej Polsce?

Sam widzisz, że wyjście z działalnością poza rynek lokalny, niesie w sobie ogrom możliwości. Jeśli zdobędziesz pierwsze takie zlecenie, odezwij się do nas. Zakwaterujemy Twoich pracowników przede wszystkim tanio i zachowując wszelkie normy wygody. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ

48 669-670-970
48 502-312-129
48 695-781-861 - serwis

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek 8:00 - 22:00
sobota, niedziela 10:00 - 18:00