pracownicze.com.pl

TOP 5 korzyści z kwaterowania ekipy w samodzielnych mieszkaniach

Nie wiedzieć czemu, u niektórych pokutuje jeszcze przeświadczenie, że w kwaterach pracowniczych powinny być zapewnione jedynie podstawowe standardy. Tak funkcjonowało to może 20 lat temu, kiedy ludzie musieli zgadzać się na jakiekolwiek warunki. Dziś jest zupełnie inaczej. Standardy podniosły się znacząco, a pracownik ma pełne prawo do tego, by zapewniony był mu nocleg spełniający warunki, których każdy z nas życzy sobie na co dzień.

Co liczy się w noclegach pracowniczych?

Na pierwszym miejscu ex aequo lokują się komfort i cena. Są to cechy lokali, które mają ogromne znaczenie, ponieważ wynajem przewidziany jest na dłuższy okres.

Po drugie, kwatery pracownicze udostępniane są po to, by ułatwiać realizowanie zleceń firmom, a przede wszystkim, aby służyć pracownikom, którzy projekty te wykonują. Przedsięwzięcia takie potrafią trwać kilka tygodni lub miesięcy, dlatego wykonawcy muszą mieć poczucie, że wracają do wygodnego lokum, w którym mogą wypocząć.

Kolejnym plusem takiego rozwiązania jest fakt, że z reguły zakwaterowanie pracowników jest dużo tańszym rozwiązaniem niż dowożenie ich każdego dnia na duże odległości do miejsca docelowego.

Co powinno znajdować się w kwaterach pracowniczych?

Mieszkań dla pracowników nie należy klasyfikować wg wymagań, które stosujemy np. planując urlop. Tutaj nie chodzi bowiem o atrakcje ani możliwości rekreacyjne. W kwaterach pracowniczych liczą się spokój i wygoda, które zagwarantują wypoczynek po ciężkim dniu pracy i zdrowy sen.

Mieszkania muszą być zadbane i czyste. Wilgoć w kątach ścian można przeżyć na kilkudniowym wypadzie, kiedy tylko wpadamy do pokoju między jednym a drugim zwiedzaniem okolicy. Od lokali wynajmowanych długoterminowo należy oczekiwać pełnego bezpieczeństwa, podobnego do tego, który odczuwamy we własnym domu.

Wielkie metraże nie są konieczne, choć oczywiście nie można doprowadzać do przebywania zbyt dużej liczby osób na za małych powierzchniach mieszkalnych. Dobrze sprawdzają się dlatego kilkuosobowe mieszkania. W nich z kolei, liczy się wygodne łóżko. Bo nikt z nas nie chciałby przewracać się w nocy z boku na bok, a rano wstawać do pracy niewyspanym.

Ponadto mieszkania pracownicze powinny być wyposażone tak, by zapewnić osobom wynajmującym możliwość „gospodarowania” we własnym zakresie, przyrządzania posiłków, zachowania higieny, a także dostęp do mediów.

5 powodów, dla których warto korzystać z mieszkań pracowniczych

Jest ich znacznie więcej, ale wymienimy te główne. Są to:

Bardzo atrakcyjne ceny
Komfortowo wyposażone samodzielne mieszkania oferujemy w niskich cenach. Zadzwoń do nas pod numer telefonu: 669-670-970, a podamy wszystkie szczegóły. Cena uwarunkowana jest liczbą osób w pokoju, okresem wynajmu i ilością zabukowanych mieszkań.

Gwarantowany komfort
Wyposażenie i pełna swoboda składają się na pewną wygodę pracowników. Zapewniamy osobom wynajmującym dostęp do wszystkich funkcjonalności, których mogą potrzebować w trakcie pobytu.

Łatwy dojazd do pracy
Posiadamy mieszkania w 3 najbardziej strategicznych miastach Polski: Łodzi, Poznaniu i w Warszawie. Ich rozmieszczenie zapewnia szybki transport do miejsc pracy, bo dobieramy mieszkania tak, by pracownicy nie tracili cennego czasu.

Zadowolenie pracowników
Dzięki samodzielnym mieszkaniom, które oferujemy, nie narażasz swoich pracowników na przebywanie w przeludnionych pokojach i korzystanie z kuchni oraz łazienki na spółkę z innymi przyjezdnymi. Co więcej, nikt z naszej obsługi nie ingeruje w mieszkania w trakcie wynajmu. Pracownicy mogą czuć się tam, jak u siebie.

Zadowolenie pracodawcy
Twoi pracownicy docenią ogromnie to, że nie jest Ci obojętne w jakich warunkach spędzają oni czas po wysiłku, który wkładają w codzienną pracę. Ich wypoczęcie przełoży się na bardziej efektywne realizowanie zadań i chętniej będą oni wyjeżdżać do robót poza rynkiem lokalnym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ

48 669-670-970
48 502-312-129
48 695-781-861 - serwis

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek 8:00 - 22:00
sobota, niedziela 10:00 - 18:00