pracownicze.com.pl

Zakwaterowanie pracowników a koronawirus w 2021 roku

COVID-19 zmienił nasze życie diametralnie. Miał on również ogromny wpływ na działalność biznesową. Przedsiębiorcy starają się odnaleźć możliwości kontynuowania prac, mimo różnych, towarzyszących trudnej sytuacji, kwestii prawnych. W większości firm, które działają na rynku polskim, zapotrzebowanie na noclegi dla pracowników jest nie mniejsze niż przed pandemią. Chcemy zatem wyjaśnić, jak wygląda korzystanie z noclegów pracowniczych, tym bardziej, że wkraczamy zaraz w nowy rok i w Twojej firmie pojawią się nowe zlecenia do zrealizowania.

Czy w czasie pandemii istnieje możliwość kwaterowania pracowników?

Pomimo tego, że obecność koronawirusa wpłynęła ogromnie na organizację naszego życia i pracy, większość firm wypełnia zlecenia z całej Polski, dostosowując miejsce pracy do obecnych przepisów i wymagań.

Jak wygląda to jednak w odniesieniu do korzystania z obiektów noclegowych? Oczywiście nie wszystkie z nich udało się dostosować właścicielom do obostrzeń. Tym niemniej, samodzielne lokale mieszkalne, jakie proponujemy, są świetną i bezpieczną alternatywą dla osób, które muszą znaleźć się na wyjeździe ze względu na swoje obowiązki zawodowe.

Dlatego zachęcamy do korzystania z naszej oferty, ponieważ mieszkania, które proponujemy zachowują normy standardowych, własnych miejsc zamieszkania pracowników. W żadnym stopniu nie zwiększają więc one ryzyka zachorowania, powodowanego koronawirusem.

Noclegi pracownicze - dlaczego warto z nich skorzystać w 2021 roku?

Mieszkania przez nas proponowane, nie są umiejscowione w żadnym hotelu, czy skupisku pensjonatów. Lokalizacja mieszkań w miastach jest dogodna, bo łatwo jest dotrzeć z nich na miejsce wykonywania obowiązków, a pozostają one samodzielnymi jednostkami.

Pracownicy mogą mieszkać w nich po parę osób, jak w normalnych, domowych warunkach. Dodatkowym atutem naszych mieszkań jest to, że po oddaniu kluczy wynajmującym, nie ingerujemy w żaden sposób w lokale. Nie ma więc zagrożenia, że ktokolwiek z obsługi, mógłby zarazić mieszkańców koronawirusem. Zapewniamy całkowite poszanowanie prywatności wynajmujących do czasu opuszczenia lokalu.

Po zakończeniu wynajmu i oddaniu kluczy przez lokatorów, sterylizujemy wszystkie pomieszczenia. Dzięki temu są one sumiennie przygotowywane dla kolejnych zainteresowanych.

Tym, co nas wyróżnia dodatkowo, są przystępne ceny, pełne wyposażenie mieszkań w sprzęty codziennego użytku i szybki kontakt z nami w każdej sytuacji. Służymy wszelką pomocą w kwestiach organizacyjnych.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, odpowiemy na wszystkie pytania - Zadzwoń: 669-670-970.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ

48 669-670-970
48 502-312-129
48 695-781-861 - serwis

GODZINY PRACY

poniedziałek - piątek 8:00 - 22:00
sobota, niedziela 10:00 - 18:00